Nejlepší online hry zdarma

Hledáte nejlepší hry, které si můžete zahrát ihned online? Vybírejte z široké nabídky herních žánrů od budovatelských strategií kde budete namáhat své mozkové závity, až po divokou válečnou střílečku kde prověříte své reflexy.

MMORPG

TANKOVÉ

FARMÁŘSKÉ

VÁLEČNÉ

Strategické

fantasy

bojové

budovatelské

Nejhranější online hry

Enlisted

Zkoumejte s týmem hrdinů svět Telerie, získávejte předměty a zkušenost, vylepšujte své postavy a pusťte se do obávaných bossů.

World of Tanks

Jedna z nejrozšířenějších bojových online her World of Tanks disponuje několika oceněními, které ji řadí k největším trhákům současnosti.

RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends je ,role-playing game (RPG) hra, která přináší nový herní svět plný zajímavých postav, dechberoucích míst a nejrůznějších úkolů.

Forge of Empires

Jste milovník budovatelských her kde není nouze o bitvy, rozšiřování vašeho města a území? Forge of Empires je v tom případě hra přesně pro vás.

Crossout

Sestav své vlastní vozidlo a bojuj s protivníky v post-apokalyptistickém online světě ve hře Crossout s neuvěřitelnou grafikou a hratelností.

Elvenar

Elvenar je online fantasy budovatelská hra, kde rozvíjíte a rozšiřujete své město, bojujete s nepřáteli a objevujete nové technologie v dobrodružném světě elfů a lidí.

War Thunder

Jedno velké bitevní pole. Tak bychom mohli nazvat hru War Thunder která se v předchozím desetiletí několikrát prodrala na první příčku nejlepších online her zdarma.

Star Conflict

Zajímalo by vás, jaké je to být bojový pilot meziplanetární lodi? Díky multiplayerové online hře Star Conflict to můžete zjistit. Létejte a bojujte s protivníky ve vaší kosmické lodi ještě dnes.

Zoo2 Animal Park

Ve hře Zoo2 Animal Park se z vás stane ředitel zoologické zahrady. Vaším úkolem je vybudovat úžasný domov pro zvířátka a zároveň prosperující zoologickou zahradu.

My Little Farmies

Rozvíjejte svou vesnici v oddychové budovatelské hře My Little Farmies a dokažte, že vaše strategické a obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni.

My Free Zoo

Snili jste někdy o tom jaké by to bylo být ředitelem zoologické zahrady? Díky hře My Free Zoo se vám to může vyplnit.

Vikings: War of Clans

Světově rozšířená multiplayerovka Vikings: War of Clans je strategická hra, která celosvětově sklízí úspěch napříč platformami.

Rail Nation

Vlaky a zase vlaky. Nadšenců do železniční dopravy je víc, než byste čekali. A co takhle šéfovat své vlastní vlakové infrastruktuře?

Anocris

Netradiční budovatelská hra Anocris z období tisíce let před naším letopočtem prověří váš taktický a budovatelský um.