Nejlepší bojové hry zdarma

Kolem čeho se točí jeden z nejrozšířenějších žánrů ,,onlajnovek“? Zbraně, zbraně, zbraně. Podstatou her je samozřejmě mnohem delší seznam významných atributů, výše zmiňované jsou ale jedním z těch nejdůležitějších. Kdo rád bojuje a střílí, si také rád náležitě vybírá, čím bude tuto nebezpečnou činnost provádět. A to zejména tehdy, pokud tím potřebuje chránit svá neústupná vojska.

Enlisted

Zkoumejte s týmem hrdinů svět Telerie, získávejte předměty a zkušenost, vylepšujte své postavy a pusťte se do obávaných bossů.

World of Tanks

Jedna z nejrozšířenějších bojových online her World of Tanks disponuje několika oceněními, které ji řadí k největším trhákům současnosti.

RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends je ,role-playing game (RPG) hra, která přináší nový herní svět plný zajímavých postav, dechberoucích míst a nejrůznějších úkolů.

Forge of Empires

Jste milovník budovatelských her kde není nouze o bitvy, rozšiřování vašeho města a území? Forge of Empires je v tom případě hra přesně pro vás.

Crossout

Sestav své vlastní vozidlo a bojuj s protivníky v post-apokalyptistickém online světě ve hře Crossout s neuvěřitelnou grafikou a hratelností.

Elvenar

Elvenar je online fantasy budovatelská hra, kde rozvíjíte a rozšiřujete své město, bojujete s nepřáteli a objevujete nové technologie v dobrodružném světě elfů a lidí.

War Thunder

Jedno velké bitevní pole. Tak bychom mohli nazvat hru War Thunder která se v předchozím desetiletí několikrát prodrala na první příčku nejlepších online her zdarma.

Star Conflict

Zajímalo by vás, jaké je to být bojový pilot meziplanetární lodi? Díky multiplayerové online hře Star Conflict to můžete zjistit. Létejte a bojujte s protivníky ve vaší kosmické lodi ještě dnes.

Vikings: War of Clans

Světově rozšířená multiplayerovka Vikings: War of Clans je strategická hra, která celosvětově sklízí úspěch napříč platformami.

Anocris

Netradiční budovatelská hra Anocris z období tisíce let před naším letopočtem prověří váš taktický a budovatelský um.

Střela sem, střela tam

Je jasné, že nejrozsáhlejší herní náplní budou souboje o čest, území i vyřizování sporů. Jako hlavní mozek všech bojových operací, které vaše mužstvo bude provádět, musíte vždy zhodnotit, který způsob útoku bude pro vaši stranu ten nejméně ztrátový.

Je však otázkou, jaké ztráty jsou pro vás přijatelnější. Bojem získáte větší území i moc, bude vás to však stát několik vojáků.

Pokud se rozhodnete řešit rozkol více mírumilovně, vojáků budete mít pořád stejně, může na tom ovšem utrpět vaše postavení či vliv.

Udělejte to, jak uznáte za vhodné, ale hlavně myslete na to, že po bitvě umí je každý generál, během bitvy však jen ten nejstatečnější bojovník.

Kostky jsou vrženy

Spád hry umí být nevyzpytatelný, a tak se někdy stane, že i když nebudete úplně připraveni, vtáhne vás děj do boje, který budete muset pohotově zvládnout.

Jak na to?

Zlepšujte své dovednosti ve střelbě a taktice, poznávejte různě druhy soupeřů a snažte se prokouknout jejich strategii. Potom budete neporazitelní.