Crossout

Sestav své vlastní vozidlo a bojuj s protivníky v post-apokalyptistickém online světě ve hře Crossout s neuvěřitelnou grafikou a hratelností.

Kdo ještě nezkusil unikátní onlinovku Crossout, která je v celé své kráse k dispozici zdarma, měl by to rychle napravit a dát se do hraní.

O čem je hra Crossout

Akční střílečka doplněná a možnost sestavení vlastního vozidla nabízí inovativní pojetí tohoto žánru, ve kterém se originalita rozhodně cení.

V jakém období se hra odehrává

Děj hry se odehrává v postapokalyptickém období v roce 2047, tedy dvě desetiletí po příchodu smrtícího viru, který vyhubil obyvatele a zničil planetu.

Přeživší však i nadále bojují o svůj život, neboť se z některých nakažených stala mimozemská monstra a mocenské boje pokračují i ve světě zasaženém apokalypsou.

Tradiční střílečku však od Crossoutu nečekejte, jeho charakteristická funkce jej totiž vytlačuje před ostatní a dodává mu přívlastek nevídané originality.

Dříve než se pustíte do samotných strhujících bitev, budete potřebovat přepravní prostředek, který vás zaveze, ochrání a bude umět i zaútočit.

A jaký že bude? Jakýkoli budete chtít.

Proč tuto hru vyzkoušet?

V této online bojové hře, kde budete stát bok po boku nebo proti dalším reálným hráčům, si totiž můžete své vozidlo vytvořit přesně podle vašich představ a potřeb, a co víc – můžete jej následně prodat na herním tržišti.

Fantazii se meze nekladou, a tak si můžete vytvořit vůz, který nikdo nikdy neměl.

Sestavte si tank, motorku nebo klidně vlak obrněný pancéřovými stěnami a vyzbrojen brokovnicemi, kulomety či jinými těžkými nebo lehkými zbraněmi.

Výběr je skutečně rozmanitý a za dobře odvedenou práci dostanete bonusy nebo herní peníze.

Autenticky ponurý vzhled vás vezme do světa, ve kterém budete bojovat o přežití své skupiny – o tom to celé je.

Staňte se součástí frakce a seznamte se postavami nomádů, syndikátů, vědců a dalších.

Postup hrou vám přinese přístup k novým zbraním a součástkám, s každým vyhraným bojem se tedy představa neporazitelnosti stále přibližuje.