Nejlepší fantasy hry zdarma

Útěk z reality, který za to skutečně stojí. Fantasy hry mají povětšinou sci-fi nádech, který se odráží v grafickém zpracování i samotných příbězích. Tento druh her se většinou odehrává na platformách velkých multiplayerových rolově hraných kousků, které vám nabídnou stát se hrdinou nevšedních světů. Máte zachránit neznámou planetu, na které vládne mocný lord, jenž žene svůj lid do těch největších temnot? Žádný problém! Vyberte si okruh svých věrných stoupenců a vydejte se na cestu do neznámých vod. Mějte s sebou ovšem raději záchranný kruh, ke kterému připlavete zpět (jak k záchytnému bodu), když se vám začne vaše strategie vymykat z rukou

RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends je ,role-playing game (RPG) hra, která přináší nový herní svět plný zajímavých postav, dechberoucích míst a nejrůznějších úkolů.

Forge of Empires

Jste milovník budovatelských her kde není nouze o bitvy, rozšiřování vašeho města a území? Forge of Empires je v tom případě hra přesně pro vás.

Elvenar

Elvenar je online fantasy budovatelská hra, kde rozvíjíte a rozšiřujete své město, bojujete s nepřáteli a objevujete nové technologie v dobrodružném světě elfů a lidí.

Star Conflict

Zajímalo by vás, jaké je to být bojový pilot meziplanetární lodi? Díky multiplayerové online hře Star Conflict to můžete zjistit. Létejte a bojujte s protivníky ve vaší kosmické lodi ještě dnes.

Vikings: War of Clans

Světově rozšířená multiplayerovka Vikings: War of Clans je strategická hra, která celosvětově sklízí úspěch napříč platformami.

Anocris

Netradiční budovatelská hra Anocris z období tisíce let před naším letopočtem prověří váš taktický a budovatelský um.

Jak se z lesa ozývá

Prostředí her je velmi různorodé, a protože se skutečností nemají většinou nic společného, můžeme v nich spatřovat také svou vlastní fantazii.

Není žádným překvapením, že stejně jako u MMORPG, které je svým způsobem často součástí fantasy žánru, záleží na společenství hráčů.

Než se naučíte plavat, chvilku to potrvá a není žádnou ostudou nechat si přes chatovací místnost poradit od zkušenějšího parťáka, který se nesnaží být hned vaším úhlavním nepřítelem.

Určitě najdete i takové, kteří budou se svou partou chtít vyhrát za každou cenu a jen tak vám nedarují ani jedno vítězství.

O to víc je potřeba bojovat za svůj klan, který se vám odvděčí sběrem vzácných artefaktů.

Nestůjte v koutě

Jestliže to chcete ve hře někam dotáhnou, musíte být průbojný.

Ačkoli se vám budou ze začátku zdát elfí ouška roztomilá a neohrabanost obrů jakbysmet, nenechte se zhýčkat pouhým kocháním se vašich postav.

Nebuďte omámeni prvotním pozvolným tempem hry.

Až se dění ve vaší říši rozjede naplno, musíte být připraveni nasadit ty nejspolehlivější zbraně.

Jen tak dosáhnete na vítězné mety a možná i na pomyslnou síň slávy jednotlivých herních počinů.