Nejlepší mmorpg hry zdarma

Kdo se alespoň jednou setkal ve svém dětství nebo pubertálních letech s Dračím doupětem nebo obdobnou fantasy hrou, jistě pochopí, proč se klasickým psaným hrám na hrdiny říká předchůdci virtuálního herního světa MMORPG. V obou verzích vystupují postavy jako jsou kouzelníci, válečníci, elfové, hobité, draci, alchymisté a mohli bychom vyjmenovávat klidně ještě dál. Na rozdíl od klasických textových multiplayerových her jsou však MMORPG hry doplněny o virtuální vyobrazení, a tak hraní fantasy žánru dostalo úplně nový rozměř.

RAID: Shadow Legends

RAID: Shadow Legends je ,role-playing game (RPG) hra, která přináší nový herní svět plný zajímavých postav, dechberoucích míst a nejrůznějších úkolů.

World of Tanks

Jedna z nejrozšířenějších bojových online her World of Tanks disponuje několika oceněními, které ji řadí k největším trhákům současnosti.

Crossout

Sestav své vlastní vozidlo a bojuj s protivníky v post-apokalyptistickém online světě ve hře Crossout s neuvěřitelnou grafikou a hratelností.

War Thunder

Jedno velké bitevní pole. Tak bychom mohli nazvat hru War Thunder která se v předchozím desetiletí několikrát prodrala na první příčku nejlepších online her zdarma.

Spojte se s hráči z celého světa

Jak již vyplývá z názvu, za jehož zkratkou se skrývá ,,Massively Multiplayer Online Role-playing Game“, jsou hry MMORPG celosvětově rozšířenými platformami, na kterých interagujete s velkou masou hráčů.

Ačkoli do hry pravděpodobně původně budete vstupovat jako individuum s cílem dovést svůj klan hrdinů na samý vrchol herní pyramidy, v průběhu hraní můžete navázat mnohá virtuální přátelství, vytvářet herní týmy nebo se postavit nekompromisním rivalům, se kterými si změříte síly v rámci módu PvP (player vs player).

Strůjcem děje hry budete právě vy, stejně jako ostatní hráči, a bude jen a jen na vás, jak svůj tým povedete.

Jste spíše na souboje nebo raději vyjednáváte diplomaticky?

Strategie je ve vašich rukou.

Fantazii se meze nekladou

Už samotné označení ,,hra na hrdiny“ naznačuje, že se jedná o velmi oblíbenou skupinu her. Kdo by se totiž nechtěl alespoň na chvilku stát hrdinou nebo nadpřirozenou bytostí?

Možností, jak utišit svého nenasytného herního ducha, nabízí MMORPG skutečně mnoho. 

Rozmanitost herních oblastí i jednotlivých rolí je tak široká, že si na své přijdou milovníci draků, vesmíru nebo třeba hokeje.

Ve hře je důležité být rozvážný, ale zároveň se nebát riskovat, protože boj se dá vyhrát jedině tehdy, pokud něco obětujete.

Zadarmo váš ,,kariérní“ postup tedy nikdy nebude. Ale nelekejte se. Určité výhody si sice v některých hrách můžete koupit i za reálné peníze, tím nejdůležitějším faktorem však bude vaše strategie a to, jaká rozhodnutí během hry učiníte. Tak vzhůru do světa nekonečných možností i rolí!