My Little Farmies

Rozvíjejte svou vesnici v oddychové budovatelské hře My Little Farmies a dokažte, že vaše strategické a obchodní schopnosti jsou na vysoké úrovni.

Další budovatelská hra, která je opravdová vás pecka ve svém žánru. Vpraví vás totiž do role farmáře a bude zkoušet nejen vaše strategické schopnosti.

Na jaké platformě lze hru My Little Farmies hrát?

Plně online hra, kterou spustíte pohodlně bez instalace ve webovém prohlížeči.

Nezdráhejte se připojit také na diskusní fórum, kde můžete získat cenné společníky, rady i neprofláknutá vylepšení.

O čem je tato hra?

Co bude tedy vaším hlavním úkolem?

Jak již napovídá název hry, budete mít na starost fungování celé farmy a vlastně i jejího okolí.

Ze svého prvního políčka vytvořte úrodnou půdu, kolem které začnete vytvářet vlastní silnice, komerční stavby, obydlí pro své středověké obyvatele, zázemí pro chov dobytka i pěstitelství plodin.

Jak v této hře uspět?

Stejně jako se budete věnovat rozvoji svého farmářského městečka, musíte také někde brát zdroje, ze kterých tyto úpravy budete financovat.

Ty získáte správným hospodařením, a především profitujícím obchodem.

Prodávejte produkty od svých zvířecích obyvatel, sklízejte, co to půjde a nezapomeňte na výrobní závody, bez kterých vaše produkty na odbyt příliš nepůjdou.

Probuďte svého obchodního ducha na trzích a prodávejte jako o závod. Čím více budete svým obyvatelům dopřávat, tím více se vám odmění.

Vždycky to nepůjde úplně hladce, překonání překážek vám však profit zase o něco zvedne.

Pokud máte rádi oddechové hry, kde na vás nečíhá žádná nenadálá akce a děj směřujete jen tam, kam chcete, pak je pro vás My Little Farmies určitě dobrou volbou.

Věřte, že časem se z vaší drobné vesničky stane movité město, které bude fungovat tak, jak byste chtěli.

Jen je potřeba tomu dopřát trochu času, ostatně v této hře není kam spěchat.

Ne každý má možnost či prostor pěstovat si vlastní zeleninu, ovoce a další potraviny, tato hra vám tedy nabídne alespoň virtuální pohled do světa pěstitele, chovatele, starosty i budovatele v jednom.