RAID: Shadow Legends

Fanoušci fantasy žánru zpozorněte! RAID: Shadow Legends je ,,role-playing game (RPG)“ neboli hra na hrdiny. Přináší nový herní svět plný zajímavých postav, dechberoucích míst a nejrůznějších úkolů.

Jakmile tuhle fantasy hru spustíte, stane se z vás velitel aliance, jež má za úkol porazit Temného pána Sirotha, který vede říši Teleria do záhuby.

O čem je hra RAID: Shadow Legends

Vytvořte tým šampionů a rozšiřujte jejich schopnosti a dovednosti, aby byli ještě silnější. Plňte mise a kampaně a jako odměnu získáte cenné krystaly, stříbrňáky, díky kterým pak budete moci vyzbrojit svůj klan mocnými artefakty.

Čekají na vás netradiční výzvy, divoké souboje i bitvy v arénách, ve kterých na vás budou čekat nelítostní soupeři.

Členy vašeho týmu můžete vybírat z nepřeberného množství postav a bytostí, jak jsou elfové, rytíři, čarodějky, draci, nemrtví a další.

Nechte se vtáhnout do fantasy reality prostřednictvím PvP módu, skrze který můžete bojovat proti skutečným protivníkům z celého světa.

Na samém počátku dějové linky stojíte vy, jakožto z mrtvých vzkříšený náčelník, a postupně se správnými rozhodnutími a dobrou strategií posunujete k vítězství v podobě záchrany Telerie.

Podaří se vám vrátit do země opět klid a mír a vyhnat tu největší noční můru Telerianů?