Star Conflict

Zajímalo by vás, jaké je to být bojový pilot meziplanetární lodi? Díky multiplayerové online hře Star Conflict to můžete zjistit. Létejte a bojujte s protivníky ve vaší kosmické lodi ještě dnes.

Bojová střílečka nabitá akcí, která vám jenom potvrdí, že vesmír je místem nekonečných možností a světů.

V jakém období se hra odehrává

Galaxie rozdělena na několik říší, ve které se schyluje k nejdivočejším hvězdným soubojům, jenž míří zejména do nedávno objevené oblasti mrtvých – Sektoru 1337, ve kterém jsou pozůstatky dávné mimozemské civilizace.

A právě toto území chtějí všichni získat a zmocnit se jejího velkolepého území.

O čem je hra Star Conflict

Změřte si své síly s reálnými soupeři i umělou inteligencí a vydejte se s vaší hvězdnou flotilou vstříc nebezpečí uvnitř naprostého stavu beztíže.

Na čem bude při vašem boji o vítězství záležet nejvíce?

Rozhodně na vaší lodi, kterou můžete vybírat z více než stovky dostupných modelů, ba co víc, můžete si ji také vylepšit různými modifikacemi a funkcemi, které budete postupně získávat.

Můžete si zvolit snadný, pokročilý nebo těžký modul, výběr záleží jen a jen na vás.

Možností, jak se ve hře realizovat je hned několik – plňte vesmírné úkoly, vyrobte ty nejzajímavější lodě a flotily, spojujte se s hráči z celého světa a vytvořte s nimi aliance do bojů proti mimozemským zloduchům a nestvůrám.

Být pilotem číslo jedna mezi všemi vesmírnými vojáky nebude jednoduché, pokud však ze svého hangáru vyletíte s odhodláním a pevnou taktikou, vítězství si vás určitě najde.

Vytvářejte plány útoku, vyzbrojte se těmi nejúčinnějšími zbraněmi a buďte připraveni vracet údery.

A když vás bojování čas od času omrzí, jen tak si můžete brouzdat po vesmíru a nalézat tajuplná zákoutí vaší galaxie, které vám i bez krvelačných ataků přinesou užitečné plody.

Na jaké platformě lze hru Star Conflict hrát?

Tato propracovaná online hra je dostupná ke stažení zdarma a určená pro PC platformu, přičemž ovládání zvládnou i úplní začátečníci.

Přeneste se do několika tisíciletí vzdálené budoucnosti a objevujte nepoznané.