Nejlepší tankové hry zdarma

Zažít válku si asi nepřeje nikdo z nás. Vrátit se však prostřednictvím počítače do kokpitů fascinujících strojů, které válečná období provázeli, láká mnohé hráče bojovek. A proto vznikl specifický žánr, který směřuje veškerou svou pozornost právě k tankům. Nejde o klasické boje na život a na smrt, které dobře znáte z jiných stříleček. U tankovek se setkáte také s podrobnými detaily, které vám umožní prozkoumat stroj zevnitř i zvenčí a co víc, můžete jej upravovat a vylepšovat podle vlastního vkusu. Nezní to skvěle?

World of Tanks

Jedna z nejrozšířenějších bojových online her World of Tanks disponuje několika oceněními, které ji řadí k největším trhákům současnosti.

War Thunder

Jedno velké bitevní pole. Tak bychom mohli nazvat hru War Thunder která se v předchozím desetiletí několikrát prodrala na první příčku nejlepších online her zdarma.

Plňte mise a rozvíjejte svou válečnou garáž

Na samém počátku budete vy a vaše válečnická garda, které se budete pomalu učit velet, a především budete zjišťovat, který tank je vhodný do jakých bojů.

K dispozici totiž nebudete mít pouze jeden formát strojů, který budete dokola obměňovat.

Na výběr jsou k dispozici nejrůznější stroje, od těch nejmenších, o kterých jste možná neměli ani potuchy, po ty největší giganty a nejznámější tankové veterány.

Hrou vás budou provázet dílčí úkoly, resp. mise, jejichž postupným plněním se budete posunovat stále blíže vítezství.

Prožijte historii z pohodlí domova

Pokud si v nějakých hrách dávají záležet na realistickém pojetí v souladu s historickými fakty, pak jsou to právě ty tankové.

Jejich tvůrci se snaží dodržet historické souvislosti přesně tak, jak se udály, a to nejen v rámci herních arén neboli bojišť.

Detailně vyobrazenou minulost naleznete také pod palubou válečných strojů, jejichž konstrukce většinou bývá zachována dle reálné předlohy.

A víte, co je na tom nejlepší?

Že pro takový zážitek nemusíte vůbec daleko, stačí když spustíte jednu z tankových pecek na počítači případně na mobilním rozhraní a vaše brána do světa tanků bude otevřena.