World of Tanks

Jedna z nejrozšířenějších bojových online her World of Tanks disponuje několika oceněními, které ji řadí k největším trhákům současnosti.

Díky této hře si můžete vyzkoušet jaké to je být součástí tankových soubojů a vítězných vojsk.

Tahle střílečka je řazena mezi kategorie tankových her, nicméně jde také o strategii a rozhodování.

V jakém období se hra odehrává

Kopie prostředí 2. světové války vás vezme na bojiště těch nejzásadnějších bitev tohoto období, kde vaším úkolem bude hlavně přežít a nejlépe udržet své vojsko bez co nejmenších ztrát.

Nápomocny vám k tomu budou našlapané mašiny, o kterých to celé vlastně je.

World of Tanks je přehlídkou těžké palebné techniky, které se až neuvěřitelně podobají skutečnosti.

O čem je hra World of Tanks

Postupujte level po levelu a budete mít čím dál většího možnosti herního vyžití. Každou vyhranou bitvou se posunujete o kousek blíž novým technologiím a pověsti velkého zvířete ve světe virtuálních tankových bojů.

Zapojením se do diskusních místností můžete získávat cenné rady, vyměňovat si zkušenosti a vychytávky s dalšími hráči, nebo třeba navazovat spojenectví a budovat tu nejsilnější armádu všech dob.

Vaší prvotinou bude stroj zvaný Leichttraktor, který vás provede úvodem hry. Ten pak můžete vyměnit za megalomanské vozidla, kterých je na výběr přes dvě sta.

Svůj můžete předvést na několika různých mapách i modulech, kde každý z nich stojí za povšimnutí.

Staňte se součástí jedné z největších online herních komunit a podpořte tak stabilitu legendární střílečky, která si své místo v síni slávy online her jednoznačně zaslouží.

A na závěr jeden příjemný bonus – při hraní World of Tank téměř zapomenete, že sedíte u svého herního zařízení.

Grafika hry je natolik kvalitní, že budete mít pocit, že jste skutečně válečným tankistou, který bojuje za svou čest, vlast i životy.